Návody a inšpirácie

Tehlovo červený UV gél LONEL 134 5ml


ID4116
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Tmavý červený gél s nádychom do tehlovej. Sýty gél s dobrou krycou schopnosťou. Pre dosiahnutie farby ako je v tégliku je potrebné neniesť ho v 2 až 3... Celý popis
Naša cena 2.79 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Tmavý červený gél s nádychom do tehlovej. Sýty gél s dobrou krycou schopnosťou. Pre dosiahnutie farby ako je v tégliku je potrebné neniesť ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. V 36W UV lampe ho nechajte 2 minúty, no ak máte UV LED lampu tak je potrebné nechať ho 30 až 60 sekúnd. Po vybratí z lampy ostávajú nechty lepkavé. Je to výpotok, ktorý vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu. Nie je potrebné ho odstraňovať, jedine ak potrebujete nechty prebrúsiť. Gél je vhodný na celoplošné nanášanie na gélové alebo polygélové nechty.
farba červená
objem 5 ml
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Zľava

Gél v dvoch vrstvách

Gél je tmavo červenej farby. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Na vymodelované nechty ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách, pričom každú z nich necháte poriadne uschnúťv lampe. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Ak zatečie, pomôžte si pomarančovým drievkom a gél z kože odstráňte. Nezabudnite použiť konečnú vrstvu, ktorá dodá farbe lesk.  Ako záverečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Ak je gél vytvrdnutý, čističom odstráňte lepkavý výpotok. 

gel v dvoch vrstvach

Je vhodný na zdobenie alebo celoplošné zafarbenie nechtu. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pred použitím je dobre gél opatrne premiešať pomarančovým drievkom. Je tmavo červenej farby s nádychom do oranžova. Gél naneste na modeláž v tenkej vrstve minimálne dva krát. Nechty vložte do UV lampy na vytvrdnutie. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W UV lampe až 4 minúty. Červený gél zanecháva výpotok, ktorý počas lakovania nezotierame. Na záver nechty zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024