Návody a inšpirácie

Sýty ružový UV gél LONEL 066 5ml


ID2512
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Ružový gél na maľovanie nechtov. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách, aby ste docielili jednotnú farbu. Je vhodný na gélový alebo polygélový... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružový gél na maľovanie nechtov. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách, aby ste docielili jednotnú farbu. Je vhodný na gélový alebo polygélový povrch. Každú nanesenú vrstvu vložte na vytvrdnutie do UV lampy na 2 minúty, alebo do UV LED lampy na 30 až 60 sekúnd. Tvrdnutím v lampe vzniká na povrchu lepkavý výpotok. Je to bežná súčasť gélových nechtov. V prípade potreby ho môžete odstrániť cleanerom a buničinou.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba UV gélu

Farba gélu je po vytvrdnutí sýta ružová. Pred nanášaním použite podkladovú vrstvu. Na nechty ho naneste v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po uschnutí odstráňte výpotok čističom gélu.

farba

Krytie a sýtosť tohto UV gélu

UV gél má peknú sýto ružovú farbu s veľmi dobrou pigmentáciou a krycou shopnosťou. Gélik poriadne premiešame s pomarančovým drievkom alebo štetcom. UV gél je potrebné nanášať v tenkých vrstvách aby v UV lampe dobre vytvrdol. Gél nanesieme v 2-3 vrstvách. Každú vrstvu UV gélu dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Lepkavosť UV gélu neutierame. Na záver gél zafixujeme vrchným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024