Návody a inšpirácie

Svetlý zelený UV gél LONEL 064 5ml


ID2404
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 29 kusov
Zelený UV gél na trvácne lakovanie gélových a polygélových nechtov. UV gél tvrdne v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. V prípade, že ešte máte UV lampu, čas... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Zelený UV gél na trvácne lakovanie gélových a polygélových nechtov. UV gél tvrdne v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. V prípade, že ešte máte UV lampu, čas tvrdnutia bude 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára výpotok, ktorý utierame cleanerom len ak potrebujeme nechty prebrúsiť. Svetlo zelený UV gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Napriek tomu odporúčame nanášať ho v 2-3 tenkých vrstvách.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Výrazný UV gél

Dobre krycí UV gél. Po nanesení na nechty má krásnu sýtu farbu. Gél je potrebné pred použitím premiešať.  Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. 

syty uv gél

Ako vyzerá UV gél po nanesení

Gél je po nanesení výraznej zelenej farby. Je pigmentovaný a dobre kryje. Pred použitím ho premiešajte pomocou pomarančového drievka. Nanášajte ho na vymodelovaný necht. Je lepšie naniesť UV gél v dvoch tenších vrstvách. Každú vrstvu nechajte uschnúť v 36W UV lampe 2 minúty. V 9W lampe ho musíte nechať dlhšie, cca 5 minút. Po vytvrdnutí výpotok neutierajte, vytvorí sa tak väzba pre vrchný UV gél.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024