Návody a inšpirácie

Slivkový UV gél 5g


ID4444
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél, vhodný na nenápadné, ale upravené nechty. Je dobre pigmentovaný, no odporúčame ho nanášať v dvoch až troch tenkých vrstvách. Každá vrstva... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 22.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél, vhodný na nenápadné, ale upravené nechty. Je dobre pigmentovaný, no odporúčame ho nanášať v dvoch až troch tenkých vrstvách. Každá vrstva musí tvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 30-90 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Tento výpotok neutierame, pretože vytvára väzbu medzi vrstvami.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Farba gélu po nanesení

UV gél tmavšej ale nenápadnej farby. Na vymodelované nechty ho nanášajte v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Každú z nich nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Gél pred použitím premiešajte štetcom. Dbajte na to, aby pri nanášaní nezatekal ku kožičke. Zatečený gél odstráňte. Pomôcť si môžete pomarančovým drievkom. Výpotok z tejto farebnej vrstvy neutierajte a nechty zafixujte vrchným gélom. 

Farebný UV gél značky Silcare. Určený na maľovanie gélových nechtov. Je dobre pigmentovaný a stredne hustý. Na necht ho aplikujeme pomocou plochého štetca v tenkej vrstve minimálne 2 krát. Každú vrstvu je potrebné nechať zvlášť v lampe vytvrdnúť. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W lampe je to až 4-5 minúť. Po vybratí z lampy je na povrchu gélu jemný lepkavý film.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024