Návody a inšpirácie

Ružový UV gél sunset red 5 g


ID1784
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél noname od Silcare v odtieni sunset red. UV gél má vysokú kryciu schopnosť a krásnu sýtu farbu. Má stredne hustú konzistenciu. Tvrdne bez... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 23.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél noname od Silcare v odtieni sunset red. UV gél má vysokú kryciu schopnosť a krásnu sýtu farbu. Má stredne hustú konzistenciu. Tvrdne bez problémov v UV lampe, kde je dĺžka tvrdnutia 2 minúty alebo v LED lampe, kde je čas polymerizácie len 30 až 60 sekúnd. Ružový UV gél sa aplikuje na vopred hotovú gélovú alebo akrylovú modeláž. Je možné ho použiť aj na zdobenie počas modelovania gélových nechtov. Lepkavý film, ktorý vzniká pri tvrdnutí gélu nezotierame.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Skutočná farba gélu

Sýty ružový UV gél nanášajte na vymodelované nechty pomocou štetca. Používajte ho v tenkých vrstvách a dbajte na to, aby pri práci nezatekal. Ak zatečie, odstráňte ho pomarančovým drievkom. Môžete ho využiť tiež na zdobenie nechtov. Každú vrstvu, ktorú použijete, nechajte vytvrdnúť v UV lampe. V 36W to trvá 2 minúty. Na záver, aby sa nechty leskli, použite vrchný UV gél.  Lepkavosť po uschnutí odstránite jednoducho čističom a buničinou. 

skutocna farba gelu

Tento farebný gél nanášame len na vymodelované umelé nechty, alebo ho používame počas modelácie. Nenanášame ho na prírodný necht. Má tmavo ružovú farbu. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Na necht ho postačí aplikovať v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v UV aj DUAL lampe. Po vytvrdnutí ostáva povrch jemne lepkavý. Túto lepkavosť neodstraňujeme. Celé zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024