Návody a inšpirácie

Modrý UV gél LONEL 065 5ml


ID1798
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 19 kusov
Modrý UV gél na nechty, bez perlete a bez glitrov. Má dobrú kryciu schopnosť, preto ho postačí aplikovať len v dvoch tenkých vrstvách. Gélom môžeme nechty... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Modrý UV gél na nechty, bez perlete a bez glitrov. Má dobrú kryciu schopnosť, preto ho postačí aplikovať len v dvoch tenkých vrstvách. Gélom môžeme nechty celoplošne zafarbiť. Naniesť ho môžeme ako na gélovú, tak aj polygélovú modeláž. Tvrdne v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd alebo v UV lampe so žiarovkami 2 minúty. Po vybratí z lampy ostáva povrch nechtov lepkavý. Jedná sa o výpotok, ktorý je bežnou súčasťou gélových aj polygélových nechtov. Výpotok utrite cleanerom ak potrebujete nechty prebrúsiť.
farba modrá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Sýty modrý UV gél

Pred použitím ho premiešajte. Urobiť tak môžete pomocou pomarančového drievka. Gél nanášajte pomocou plochého štetca na vymodelované nechty. Naneste ho vo viacerých vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť.  

modry gel

Ako postupovať

Farebný UV gél je dobré si stále poriadne premiešať. Na vymodelované nechty nanášame UV gél v tenkých vrstvách. Dbáme aby nezatiekol až na kožtičku. Farebný UV gél necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. V prípade že máte 9W UV lampu necháme tvrdnúť dlhšie 4-5 minúty. Vzniknutý výpotok neutierame. Nanesieme záverečný gél na vrátenie lesku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024