Blog

Modro šedý UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID4111
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Keďže je dobre pigmentovaný, tak má vysokú kryciu schopnosť. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 22% 0.80 €
Naša cena 2.79 €
Zľava platí do 06.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Keďže je dobre pigmentovaný, tak má vysokú kryciu schopnosť. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60 sekúnd. Aj po zaschnutí v lampe ostáva povrch lepkavý. Túto lepkavosť neodstraňujte, lebo vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Lepkavosť odstráňte až v úplne poslednom kroku, kedy sú nechty hotové.
farba modrá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba po vytvrdnutí

S gélom sa dobre pracuje. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho na nechty v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte ešte predtým ako vložíte ruky do UV lampy. Ako konečnú vrstvu naneste vrchný gél, vďaka ktorému ostanú nechty lesklé. Do nevytvrdnutého gélu môžete naukladať kamienky alebo glitre a tak si nechty ozdobiť. 

farba po vytvrdnuti

Má peknú modro šedú až pastelovú farbu. Vďaka dobrej stredne hustej konzistencií sa dobre nanáša. Na vymodelované gélové alebo akrylové nechty ho naneste v tenkých vrstvách. Je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Vrstvy gélu aplikujte minimálne 2 krát. Nechty medzi vrstvami vkladáme do 36W alebo 9W UV lampy na vytvrdnutie. Doba tvrdnutia je 2 až 5 minút, záleží od UV lampy. Na záver lakovania, zdobenia odstránime výpotok z farebného gélu pomocou čističa.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022