Návody a inšpirácie

Modro šedý UV gél LONEL 129 5ml


ID4111
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 36 kusov
Keďže je dobre pigmentovaný, tak má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60 sekúnd.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Keďže je dobre pigmentovaný, tak má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60 sekúnd. Aj po zaschnutí v lampe ostáva povrch lepkavý. Túto lepkavosť neodstraňujte, lebo vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Lepkavosť odstráňte len ak potrebujete nechty prebrúsiť. Farebný gél ja vhodný na gélovú a polygélovú modeláž.
farba modrá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba po vytvrdnutí

S gélom sa dobre pracuje. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Nanášajte ho na nechty v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte ešte predtým ako vložíte ruky do UV lampy.  

farba po vytvrdnuti

Má peknú modro šedú až pastelovú farbu. Vďaka dobrej stredne hustej konzistencií sa dobre nanáša. Na vymodelované gélové alebo akrylové nechty ho naneste v tenkých vrstvách. Je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Vrstvy gélu aplikujte minimálne 2 krát. Nechty medzi vrstvami vkladáme do 36W alebo 9W UV lampy na vytvrdnutie. Doba tvrdnutia je 2 až 5 minút, záleží od UV lampy. Na záver lakovania, zdobenia odstránime výpotok z farebného gélu pomocou čističa.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024