Návody a inšpirácie

Malinovo ružový UV gél LONEL 137 5ml


ID4109
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Jasný malinovo ružový gél strednej hustoty. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Lepkavosť neutierajte, pretože tvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu. Nanášajte... Celý popis
Naša cena 2.79 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jasný malinovo ružový gél strednej hustoty. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Lepkavosť neutierajte, pretože tvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu pri gélových nechtoch. Vhodný aj na lakovanie polygél nechtov. Vytvrdne v UV lampe za 2 minúty. No ak máte UV LED lampu, tak čas tvrdnutia je 30 až 60 sekúnd.
farba ružová, červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél v dvoch vrstvách

Gél má sýtu farbu. Pred nanášaním ho premiešajte. Nanášajte ho plochým štetcom tak, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte pomocou pomarančového drievka. Naneste dve vrstvy gélu pričom každú z nich necháte uschnúť v UV lampe. Záverečným gélom vrátite farbe lesk. Ak si chcete nechty ozdobiť, ozdoby naukladajte do nevytvrdnutého UV gélu.

uv gel v dvoch vrstvach

Tento gél má červenú farbu s nádychom do ružova. Dobre sa nanáša vďaka stredne hustej konzistencií. Je dobre pigmentovaný, ale aj miene sklovitý. Používa sa na zafarbenie celého nechta alebo zdobenie. Pomocou plochého štetca nanášame gél v tenkej vrstve 2 až 3 krát. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v 36W alebo v 9W UV lampe 2 až 5 minúť. Po vytvrdnutí je povrch gélu lepkavý. Túto lepkavosť odstránime až na konci lakovania pomocou cleanera.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024