Návody a inšpirácie

Koralový UV gél LONEL 083 5ml


ID2959
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Oranžovo ružový UV gél na maľovanie nechtov. Nanášajte ho v 2 alebo 3 tenkých vrstvách pomocou plochého alebo oválneho štetca. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Oranžovo ružový UV gél na maľovanie nechtov. Nanášajte ho v 2 alebo 3 tenkých vrstvách pomocou plochého alebo oválneho štetca. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v lampe. V UV 2 minúty, alebo v UV LED 30 až 60 sekúnd. Farebný gél aplikujte na gélovú alebo polygélovú modeláž. Po vytvrdnutí vytvára výpotok.
farba oranžová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Gél na mliečnom tipe

UV gél je aplikovaný na mliečny tip. Je stredne hustý a dobre sa nanáša. Po vytvrdnutí je svetlej korálovej farby. Nanášajte ho v dvoch vrstvách. Pre vrátenie lesku na záver použite vrchný UV gél.

na tipe

Ako postupovať

Letný koralový UV gél, ktorý je dostatočne pigmentovaný a dobre prekrýva podkladovú farbu. Môžete ho najprv premiešať, aby sa zjednotila farba gélu. Ak ho nanesiete v dvoch tenších vrstvách docielite sýtejšiu farbu. Gél nesmie zatiecť k nechtovej kožičke, a aby nechty vyzerali profesionálne, mal by gél vytvárať okolo kožičky pekný oblúk. Ak sa vám to nepodarí pri nanášaní gélu, môžete to opraviť pomarančovým drievkom. Gél nechajte v 4-žiarovkovej lampe tvrdnúť 2 minúty. Ak máte 9W lampu s jednou žiarovkou, musí gél tvrdnúť 4-5 minút. Vzniknutú lepkavosť neodstraňujte, pretože slúži ako väzba s ďalšou vrstvou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024