Návody a inšpirácie

Hnedý UV gél LONEL 103 5ml


ID4114
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Hnedý s jemným odtieňom do červenej. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty, no ak máte UV LED lampu, vytvrdne v nej... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hnedý s jemným odtieňom do červenej. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty, no ak máte UV LED lampu, vytvrdne v nej už za 30 až 60 sekúnd. Po vybratí z lampy ostáva povrch lepkavý. Je to výpotok, ktorý sa odstraňuje čističom gélu len ak chcete nechty prebrúsiť. Určený na celoplošné lakovanie gélových a polygélových nechtov.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Dve vrstvy UV gélu

Hnedý UV gél je stredne hustý a práca s ním je jednoduchá.  Nanášajte ho na nechty v tenkých vrstvách. Použite aspoň dve farebné vrstvy a dbajte na to, aby nezatekal ku kožičke. Ak zatečie, odstráňte ho a až tak vložte ruky do UV lampy. Gél nanášajte plochým štetcom. Ak chcete, aby sa nechty pekne leskli, ako záverečnú vrstvu použite finish UV gél.  Naneste ho v tenkej vrstve a nechajte vytvrdnúť. Výpotok odstráňte až z tejto poslednej vrstvy. 

dve vrstvy uv gelu

Prv ako začneme pracovať, si farebný gél premiešame pomocou pomarančového drievka. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pri aplikácií postupujeme tak, že pomocou plochého štetca nanesieme gél na modeláž opatrne a precízne, aby nezatiekol. Ak sa tak stane, prebytočný gél odstránime ešte pred vkladaním do UV lampy. Nanášame ho v tenkej vrstve 2 až 3 krát. V 36W UV lampe nám vytvrdne za 2 minúty. Na záver nanesieme vrchný lesk a odstránime lepkavosť pomocou cleanera.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024