Blog

Fialový UV gél LONEL 104 5ml


ID4737
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Krásny fialový gél s dobrou pigmentáciou, ktorý je stredne hustý, a preto sa dobre aplikuje na modeláž. Nanášame ho za pomoci plochého štetca, najlepšie... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krásny fialový gél s dobrou pigmentáciou, ktorý je stredne hustý, a preto sa dobre aplikuje na modeláž. Nanášame ho za pomoci plochého štetca, najlepšie s prírodným vlasom v tenkých vrstvách. Vrstvy zopakujeme 2 krát alebo aj 3 krát, podľa potreby. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. AK máte ešte UV lampu so žiarovkami, tak tvrdnutie bude trvať 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvorí lepkavý film. Ten neutierame, aby vytvoril väzbu medzi vrstvami. AK potrebujete nechty prebrúsiť, výpotok utrite cleanerom a buničinou.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Ako postupovať

Farebný UV gél krásnej sýto fialovej farby. Je stredne hustej konzistencie, preto sa na necht ľahko a jednoducho nanáša. Pri celoplošnom lakovaní umelých nechtov ho nanesieme minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu vložíme zvlášť do UV lampy na 2 minúty alebo do DUAL lampy na 60 sekúnd. UV gél pri lakovaní nesteká a po vytvrdnutí zanecháva lepkavý film, ktorý môžeme odstrániť cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024