Návody a inšpirácie

Fialový UV gél flower violet 5 g


ID1786
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Farebný UV gél od Silcare. UV gél má vysokú kryciu schopnosť a krásnu sýtu fialovú farbu. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe, kde je čas tvrdnutia oveľa kratší, len 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa neodstraňuje, pretože vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu. Aplikovať ho môžeme na akrylovú, gélovú modeláž a na nechty vymodelované polygélom.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Dve vrstvy gélu

Stredne hustý UV gél tmavo fialovej farby. Pred použitím je vhodné ho premiešať. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Na nechty ho nanášajte pomocou štetca v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Farba tak bude výraznejšia. Jednotlivé vrstvy UV gélu nechajte vytvrdnúť v lampe. Záverečnou vrstvou, čírym UV gélom, vrátite nechtom lesk. Do ešte nevytvrdnutého gélu môžete naukladať kamienky, glitre alebo iné ozdoby. 

dve vrstvy gelu

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Ideálny na celoplošné zafarbenie nechtov. Má tmavo fialovú farbu. Týmto gélom môžeme robiť aj ozdobné tenké línie. Na vopred vymodelované nechty ho nanášame v tenkých vrstvách 2 až 3 krát. Gél tvrdne v 36W UV lampe za 2 minúty, a v DUAL lampe za 30 až 60 sekúnd.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024