Návody a inšpirácie

Fialovoružový UV gél LONEL 126 5ml


ID2681
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Gél bez glitrov a bez perlete. Vhodný aj na trvácne maľovanie gélových a polygélových nechtov. Na modeláž ho aplikujte v dvoch až troch tenkých vrstvách.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél bez glitrov a bez perlete. Vhodný aj na trvácne maľovanie gélových a polygélových nechtov. Na modeláž ho aplikujte v dvoch až troch tenkých vrstvách. Každú vrstvu je nutné nechať polymerizovať v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Ak máte ešte UV lampu tak 120 sekúnd. Po vybratí z lampy je povrch lepkavý. Netreba sa ľakať je to výpotok, ktorý je bežnou súčasťou. Utrite ho len ak potrebujete nechty prebrúsiť, alebo aplikovať ozdoby, ktoré sa nedávajú do výpotku. Na odstránenie výpotku použite cleaner a buničinu.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba UV gélu po nanesení na tip

UV gél je sýtej fialovej farby. Má dobrú kryciu schopnosť. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca v dvoch vrstvách. Jednotlivé vrstvy UV gélu nechajte vytvrdnúť v UV LED lampe. 

gel farba

Reálna farba tohto UV gélu

UV Gél pred nanesením na nechtové lôžko premiešajte pomocou štetca alebo kovového pera. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Na necht ho nanášame v tenkej vrstve. Dbáme aby nám nezatiekol. Následne každú vrstvu dáme do 36W UV lampy vytvrdnúť na 2 minúty. Vzniknutý výpotok na géle nezotierame. Ako záverečnú vrstvu nanesieme vrchný lak, lesk. Na kožtičku môžme naniesť olejček.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024