Blog

Cyklámenový UV gél LONEL 060 5ml


ID1796
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 10 kusov
Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Má ružovo fialový odtieň. UV gél vhodný na celoplošné zafarbenie nechtov. Aplikujte ho v dvoch až... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Má ružovo fialový odtieň. UV gél vhodný na celoplošné zafarbenie nechtov. Aplikujte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. V 36W UV lampe vytvrdne tento cyklámenový UV gél 2 minúty. Ak chcete aby vytvrdol rýchlejšie, použite Dual lampu. Počas tvrdnutia sa na povrchu gélu vytvára lepkavý výpotok, ktorý môžeme z povrchu očistiť čističom gélu až úplne na záver, nie počas práce.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél po nanesení

Farba tohto gélu je sýta. UV gél nanášajte pomocou plochého štetca. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte. Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Pred použitím je potrebné gél premiešať. 

uv gel po naneseni

Postup pri nanášaní UV

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pred použitím si gél rozmiešajte kovovým perom alebo pomarančovým drievkom. Gél nanášajte v tenkých vrstvách opatrne, aby nezatiekol až na kožtičku. Ak sa tak stane, je potrebné nadbytočný gél odstrániť ešte pred vytvrdnutím. Každú vrstvu vkladajte do 36W UV lapmy na 2 minúty. Do 9W UV lampy na 4-5 minúty. Ako poslednú vrstvu nanesieme lesk. Prípadný výpotok z lesku očistíme cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024