Blog

Cviklový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID4110
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Ružovo fialový výrazný gél. Aplikujte ho ako druhú vrstvu pri gélových nechtoch. Môžete ho použiť na maľovanie, alebo aj zdobenie. Je stredne hustý. Nanášajte... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo fialový výrazný gél. Aplikujte ho ako druhú vrstvu pri gélových nechtoch. Môžete ho použiť na maľovanie, alebo aj zdobenie. Je stredne hustý. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 60 sekúnd. Ak máte 9W lampu tak doba tvrdnutia je 4 až 5 minút. Aj po tomto čase ostáva povrch lepkavý. Nie je to nič zvláštne, je to výpotok, ktorý tvorí väzbu s ďalšou vrstvou naneseného gélu.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba v dvoch vrstvách

Výrazný UV gél krásne rozžiari vaše nechty. Nanášajte ho na upravené vymodelované nechty v dvoch vrstvách. Ak je to potrebné naneste ďalšiu vrstvu. Gél nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Na záver je vhodné použiť číry UV gél, ktorý zanechá na nechtoch krásny lesk.  Dbajte na to, aby pri nanášaní nezatekal.

farba v dvoch vrstvach

Má peknú ružovo fialovú farbu. Je jemne sklovitý bez trblietok a perlete. Pred použitím ho môžeme premiešať pomocou kovového pera. Cviklový gél nanášame na vymodelované nechty, alebo ho použijeme medzi modelovaním pod stavebný gél. Nanášame ho v tenkej vrstve pomocou plochého štetca. Každú vrstvu vkladáme do UV lampy. V 36W UV lampe nám farebný UV gél vytrvrdne za 2 minúty a v 9W UV lampe za 4 až 5 minút. Vzniknutú lepkavosť z nechtov počas modelovania a lakovania neodstraňujeme. Pre vrátenie lesku použijeme nadlak podlak.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021