Návody a inšpirácie

Cviklový UV gél LONEL 138 5ml


ID4110
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Ružovo fialový výrazný gél. Stredne hustý, vhodný na celoplošné nanášanie. Aplikujte ho plochým alebo oválnym štetcom v 2 alebo 3 tenkých vrstvách. Tvrdne... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo fialový výrazný gél. Stredne hustý, vhodný na celoplošné nanášanie. Aplikujte ho plochým alebo oválnym štetcom v 2 alebo 3 tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 30 až 60 sekúnd. Aj po tomto čase ostáva povrch lepkavý. Nie je to nič zvláštne, je to výpotok, ktorý tvorí väzbu s ďalšou vrstvou naneseného gélu. Cviklový gél môžete použiť na gélové alebo polygélové nechty.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba v dvoch vrstvách

Výrazný UV gél krásne rozžiari vaše nechty. Nanášajte ho na upravené vymodelované nechty v dvoch vrstvách. Ak je to potrebné naneste ďalšiu vrstvu. Gél nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Na záver je vhodné použiť číry UV gél, ktorý zanechá na nechtoch krásny lesk.  Dbajte na to, aby pri nanášaní nezatekal.

farba v dvoch vrstvach

Má peknú ružovo fialovú farbu. Je jemne sklovitý bez trblietok a perlete. Pred použitím ho môžeme premiešať pomocou kovového pera. Cviklový gél nanášame na vymodelované nechty, alebo ho použijeme medzi modelovaním pod stavebný gél. Nanášame ho v tenkej vrstve pomocou plochého štetca. Každú vrstvu vkladáme do UV lampy. V 36W UV lampe nám farebný UV gél vytrvrdne za 2 minúty a v 9W UV lampe za 4 až 5 minút. Vzniknutú lepkavosť z nechtov počas modelovania a lakovania neodstraňujeme. Pre vrátenie lesku použijeme nadlak podlak.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024