Blog

Čierny UV gél LONEL bez glitrov 057 5ml


ID1800
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél vhodný na celoplošné zafarbenie. Neobsahuje perleť ani glitre. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél vhodný na celoplošné zafarbenie. Neobsahuje perleť ani glitre. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. napriek tomu odporúčame nanášať ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. Vytvrdnúť ho môžeme nechať v UV alebo DUAL lampe. Po vytvrdnutí sa na povrchu čierneho UV gélu vytvorí lepkavý výpotok, ktorý v prípade potreby môžeme očistiť cleanerom a buničinou. Čierny UV gél môžete použiť na gélové alebo polygélové nechty.
farba čierna
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

akciaHALLOWEEN

Gél po nanesení

UV gél nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po vytvrdnutí z nechtov očistite výpotok. 

po naneseni

Ako postupovať

Čierny UV gél je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Je stredne hustý. Práca s ním je veľmi rýchla a dobre sa nanáša. Vhodný na maľovanie one stroke ale aj celoplošne zafarbenie nechtov. Gél nanášame v tenkých vrstvách. Pre silnú pigmentáciu ho stačí naniesť 1-2 krát. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Ako poslednú vrstvu aplikujeme vrchný lesk. Vzniknutý výpotok odmastíme cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024