Návody a inšpirácie

Čierny UV gél black jack 5g


ID2157
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél no name, ktorý má tmavú čiernu farbu. Môžete ho využiť na lakovanie nechtov gélom, alebo na zdobenie nechtov. Zdobenie môžete urobiť netradičným... Celý popis
Bežná cena 3.69 €
Ušetríte 46% 1.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 25.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél no name, ktorý má tmavú čiernu farbu. Môžete ho využiť na lakovanie nechtov gélom, alebo na zdobenie nechtov. Zdobenie môžete urobiť netradičným tak, že do nevytvrdnutého gélu nasypete kašmír. Vzniknú tak krásne zamatové nechty. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty, no vložiť ho môžeme aj do Dual lampe, kde dĺžka polymerizácie je len 30 až 60 sekúnd. Čas závisí od sily UV lampy.
farba čierna
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Gél v dvoch vrstvách

Stredne hustý UV gél. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca. Môžete ho naniesť na celú plochu nechtov alebo ho využiť iba na zdobenie. Gél po nanesení nechajte vytvrdnúť v UV lampe. V 36W lampe tvrdne 2 minúty. Po uschnutí použite vrchný UV gél, aby ste nechtom vrátili lesk. Dbajte na to, aby nezatekal.  Do nevytvrdnutého gélu môžete naukladať kamienky, glitre alebo iné ozdoby. 

gel v dvoch vrstvach

Má čiernu farbu, a je silne pigmentovaný. Vďaka svojej hustote sa s ním dobre pracuje. Ideálny na rôzne vzory a zdobenia na umelé nechty. Gél nanášame medzi modelovaním, alebo až na záver, kde ho zafixujeme vrchným leskom. Aplikujeme ho v tenkých vrstvách. Do 36W UV lampy vkladáme nechty na 2 minúty pre vytvrdnutie.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024