Blog

Chladný ružový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID2514
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 16 kusov
Pekný ružový gél môžete použiť na maľovanie celých nechtov, podobne ako lak. Jeho výhodou je, že na nechtoch vydrží niekoľko týždňov. Nechty je potrebné... Celý popis
Bežná cena 3.59 €
Ušetríte 22% 0.80 €
Naša cena 2.79 €
Zľava platí do 04.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pekný ružový gél môžete použiť na maľovanie celých nechtov, podobne ako lak. Jeho výhodou je, že na nechtoch vydrží niekoľko týždňov. Nechty je potrebné najprv jemne prebrúsiť, predĺžiť a naniesť primer. Tak aplikujte 1. vrstvu podkladového alebo 1-fázového gélu. PO vytvrdnutí môžete naniesť farebný gél a nechať v UV lampe 2 minúty aby zatvrdol. Vzniknutú lepkavú vrstvu utrite čističom gélu a ďalej modelujte čírym gélom, alebo 1-fázovým gélom C oblúk.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél nenesený na mliečny tip

Ružový gél na maľovanie alebo zdobenie nechtov. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Má dobrú kryciu schopnosť. Naneste ho na celú plochu nechta v dvoch tenkých vrstvách. V UV lampe vytvrdne za 2 - 4 minúty. Po vytvrdnutí nechty očistite od výpotku.

syty gel

Nanášanie a práca s UV gélom

Tento ružový UV je stredné hustý, silne pigmentovaný s dobrou krycou schopnosťou.Je možne že sa na dne usadí pigment. Preto je potrebné pred každým použitím dobre rozmiešať. UV Gél rozmiešame pomocou kovového pera alebo štetca. Nanášame ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať v UV lampe 2-4 minúty. Výpotok neutierame. Na záver je potrebné farebný UV gél zafixovať vrchným gélom pre vrátenie lesku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022