Návody a inšpirácie

Chladný ružový UV gél LONEL 107 5ml


ID2514
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 13 kusov
Pekný ružový gél môžete použiť na maľovanie celých nechtov, podobne ako lak. Jeho výhodou je, že na nechtoch vydrží niekoľko týždňov, ale len ak je aplikovaný... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pekný ružový gél môžete použiť na maľovanie celých nechtov, podobne ako lak. Jeho výhodou je, že na nechtoch vydrží niekoľko týždňov, ale len ak je aplikovaný na gélové alebo polygélové nechty. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách, ktoré je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v UV LED lampe 30 až 60 sekúnd. Počas tvrdnutia v lampe sa na povrchu nechtov vytvára lepkavý výpotok, ktorý je bažnou súčasťou a slúži ako pojivo s ďalšou nanesenou vrstvou. Ak však potrebujete nechty prebrúsiť, výpotok utrite cleanerom a buničinou.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél nanesený na mliečny tip

Ružový gél na maľovanie nechtov. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Má dobrú kryciu schopnosť. Naneste ho na celú plochu nechta v dvoch tenkých vrstvách. V UV lampe vytvrdne za 2 - 4 minúty. Po vytvrdnutí nechty očistite od výpotku.

syty gel

Nanášanie a práca s UV gélom

Tento ružový UV je stredné hustý, silne pigmentovaný s dobrou krycou schopnosťou.Je možne že sa na dne usadí pigment. Preto je potrebné pred každým použitím dobre rozmiešať. UV Gél rozmiešame pomocou kovového pera alebo štetca. Nanášame ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať v UV lampe 2-4 minúty. Výpotok neutierame. Na záver je potrebné farebný UV gél zafixovať vrchným gélom pre vrátenie lesku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024