Návody a inšpirácie

Červený UV gél LONEL 052 5ml


ID2254
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Stredne hustý UV gél. Je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Je vhodný... Celý popis
Naša cena 2.79 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Stredne hustý UV gél. Je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Je vhodný na gélové alebo polygélové nechty. V UV lampy vytvrdne za 2 minúty, ale v UV LED lampe je to za 30 až 60 sekúnd. Počas tvrdnutia sa na povrchu vytvára výpotok, ktorý je bežnou súčasťou.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba gélu po vytvrdnutí

Farba UV gélu je výrazná červená. Gél je vhodný na celoplošné maľovanie nechtov. Použite dve farebné vrstvy gélu, ktoré necháte poriadne vytvrdnúť v UV lampe.  Na záver je vhodné použiť vrchný UV gél. Ten dodá nechtom lesk. Nechty si môžete ozdobiť. Do ešte nevytvrdnutého gélu naukladajte kamienky, glitre alebo iné ozdoby.

farba gelu po vytvrdnuti

Ako postupovať

Gél je dobre pred použitím premiešať, aby v tégliku neostal usadený pigment. Môžete tak urobiť štetcom alebo pomarančovým drievkom. Je stredne hustý a dobre sa nanáša. Po vytvrdnutí je sýtej červenej farby. Naneste ho na vymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách, tak aby nezatekal. Používajte ho spolu s podkladovou vrstvou. Na záver naneste vrchný UV gél, vďaka ktorému dodáte farbe lesk. Ak máte 36W UV lampu, nechty vytvrdnú za 2 minúty. V 9W lampe sa doba tvrdnutie predĺži na 5 minút. Výpotok je dôležité odstrániť pomocou čističa a buničiny.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024