Blog

Červený UV gél hot fire 5g


ID1785
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Ohnivo červený gél na zdobenie nechtov. Sýta farba gélu má vynikajúce krycie vlastnosti. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Vzniknutú lepkavosť odstraňujeme až... Celý popis
Bežná cena 4.29 €
Ušetríte 40% 1.70 €
Naša cena 2.59 €
Zľava platí do 15.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ohnivo červený gél na zdobenie nechtov. Sýta farba gélu má vynikajúce krycie vlastnosti. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Vzniknutú lepkavosť odstraňujeme až z poslednej gélovej vrstvy.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Výrazná farba

Gél je výraznej červenej farby. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho na vymodelované nechty tak, aby nezatekal. Pre výraznejšiu farbu naneste gél v ďalšej vrstve, pričom každú z vrstiev necháte poriadne vytvrnúť v lampe. Na záver je vhodné použiť vrchný gél pre vrátenie lesku. Nechty si môžete tiež ozdobiť. Do gélu, ktorý ešte nie je vytvrdnutý, naukladajte kamienky, glitre alebo iné ozdoby podľa vlastného výberu. 

vyrazne farba

Je červeno oranžovej farby s dobrou pigmentáciou, a stredne hustou konzistenciou. Nanášame ho na vopred vymodelované nechty v tenkej vrstve 2 až 3 krát. Dbáme, aby gél nezatiekol až na kožičku. Po nanesení ruky vložíme do UV alebo DUAL lampy na vytvrdutie. Gél po vytvrnutí ostáva lepkavý. Je to výpotok, ktorý počas nanášania nezotierame. Vzniknutý výpotok nám viaže ďalšie vrstvy gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024