Návody a inšpirácie

Bordový UV gél LONEL 135 5ml


ID4117
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Tmavo červený gél s dobrou krycou schopnosťou. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách, aby dostatočne vytvrdol. V UV lampe tvrdne 2 minúty, no vytvrdne... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavo červený gél s dobrou krycou schopnosťou. Nanášajte ho v 2 až 3 tenkých vrstvách, aby dostatočne vytvrdol. V UV lampe tvrdne 2 minúty, no vytvrdne aj v dual lampe a to už za 30 až 60 sekúnd. Po vybratí z lampy ostáva na povrchu lepkavý výpotok. Utrite ho čističom gélu len ak idete nechty prebrúsiť. Bordový gél je vhodný na celoplošné nanášanie na polygélové a gélové nechty.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

UV gél v dvoch vrstvách

Tento UV gél je strene hustý a práca s ním je jednoduchá. Nanášajte ho na vymodelované nechty tak, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte. Použite dve vrstvy farebného UV gélu, pričom každú necháte poriadne vytvrdnúť. Ako konečnú vrstvu naneste  vrchný UV gél, vďaka nemu sa budú nechty krásne lesknúť.  Výpotok odstráňte. 

uv gel v dvoch vrstvach

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pred použitím si gél premiešajte pomocou kovového pera, aby neostal pigment na dne téglika. Bordový UV gél nanášajte na celú plochu nechta, alebo ho použite na zdobenie a maľovanie. Pomocou štetca ho aplikujte na modeláž, alebo pod stavebný gél. V 36W UV lampe ho nechajte vyschnúť 2 minúty. Na konci celého lakovania, zdobenia odstráňte výpotok cleanerom. Nechty zafixujte vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024