Blog

Tmavý červený UV gél LONEL 140 5ml


ID2533
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél bez perlete a trblietok má tmavo červenú farbu. Tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty, no polymerizovať ho možeme nechať aj v Dual lampe, kde čas... Celý popis
Naša cena 2.79 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél bez perlete a trblietok má tmavo červenú farbu. Tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty, no polymerizovať ho možeme nechať aj v Dual lampe, kde čas tvrdnutia je len 30 až 60 sekúnd. Na povrchu sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa javí ako nevytvrdnutý UV gél. Ten očistite čističom gélu až úplne na záver. Farebný gél nanášajte na vrstvu podkladového gélu, ako druhú vrstvu. Nechajte vytvrdnúť a čírym gélom modelujte C-oblúk.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Gél po uschnutí

Tmavý odtieň červenej vyzerá na nechtoch zaujímavo. Je stredne hustý. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca tak, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte. Farebnú vrstvu použite dvakrát. Nechajte nechty uschnúť v UV lampe a po vytvrdnutí naneste záverečnú vrstvu. Tou je číry UV gél. Vrátite tak farbe lesk. Vzniknutý lepkavý povlak po uschnutí odstráňte. Urobiť tak môžete použitím čističa. 

gel po uschnuti

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášame ho na vopred vymodelované nechty, alebo ho aplikujeme počas modelovania medzi stavebný gél. Má tmavo červenú farbu. Gél dobre kryje, vďaka čomu ho stačí naniesť na necht len v dvoch vrstvách. Nechty vkladáme do UV lampy na vytvrdnutie. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W UV je 4 až 5 minút. Na vrátenie lesku môžeme naniesť vrchný lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024