Blog

Sýty ružový UV gél LONEL 066 5ml


ID2512
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Farebný gél na zdobenie alebo trvácne maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu gélu. Môžete ho aplikovať v dvoch tenších vrstvách.... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný gél na zdobenie alebo trvácne maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu gélu. Môžete ho aplikovať v dvoch tenších vrstvách. Pred použitím je vhodné gél premiešať drievkom. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na nechtoch vytvára lepkavý výpotok. Ten očistite čističom gélu.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba UV gélu

Farba gélu je po vytvrdnutí sýta ružová. Pred nanášaním použite podkladovú vrstvu. Na nechty ho naneste v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po uschnutí odstráňte výpotok čističom gélu.

farba

Krytie a sýtosť tohto UV gélu

UV gél má peknú sýto ružovú farbu s veľmi dobrou pigmentáciou a krycou shopnosťou. Gélik poriadne premiešame s pomarančovým drievkom alebo štetcom. UV gél je potrebné nanášať v tenkých vrstvách aby v UV lampe dobre vytvrdol. Gél nanesieme v 2-3 vrstvách. Každú vrstvu UV gélu dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Lepkavosť UV gélu neutierame. Na záver gél zafixujeme vrchným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024