Blog

Modrý UV gél LONEL 074 5ml


ID5633
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Jeansovo modrý UV gél na lakovanie, alebo zdobenie nechtov. Je dobre pigmentovaný. Pri celoplošnej aplikácii ho používajte na vymodelované gélové alebo... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jeansovo modrý UV gél na lakovanie, alebo zdobenie nechtov. Je dobre pigmentovaný. Pri celoplošnej aplikácii ho používajte na vymodelované gélové alebo polygél nechty. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Na povrchu sa vytvára výpotok. Neostáva lesklý, preto je potrebné použiť aj vrchný finish gél.
farba modrá
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
výška 3.2 cm

Farba gélu po uschnutí

Na necht, ktorý je vopred pripravený nanášajte UV gél štetcom v dvoch tenkých vrstvách. Následne nechajte nechty uschnúť v UV lampe. Po vybratí z lampy ostávajú nechty lepkavé. Lepkavosť, ktorá na nechtoch vznikla odstráňte na konci zdobenia, nie počas zdobenia ani lakovania.

 

Modrý Lonel UV gél. Na necht sa môže aplikovať úplne na záver, a tak necht celoplošne zafarbiť alebo ho aplikujeme počas modelovania a necht ním len ozdobíme. Je riedky a veľmi dobre pigmentovaný. Na jeho aplikáciu môžeme použiť plochý alebo tenký štetec. Bez problémov vytvrdne v UV alebo Dual lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024