Blog

Modrý UV gél LONEL 065 5ml


ID1798
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 25 kusov
Farebný UV gél modrej farby na nechty, bez perlete a bez glitrov. Má dobrú kryciu schopnosť, preto ho postačí aplikovať len v dvoch tenkých vrstvách. Gélom... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél modrej farby na nechty, bez perlete a bez glitrov. Má dobrú kryciu schopnosť, preto ho postačí aplikovať len v dvoch tenkých vrstvách. Gélom môžeme nechty ozdobiť alebo ich celoplošne zafarbiť. Naniesť ho môžeme ako na gélovú, tak aj akrylovú modeláž, ale aj na nechty vymodelované polygélom. Tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Pri tvrdnutí vzniká na povrchu výpotok, ktorý očistite až na záver čističom gélu.
farba modrá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Sýty modrý UV gél

Pred použitím ho premiešajte. Urobiť tak môžete pomocou pomarančového drievka. Gél nanášajte pomocou plochého štetca na vymodelované nechty. Naneste ho vo viacerých vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť. Aby ste nechtom vrátili lesk, na záver použite vrchný UV gél. 

modry gel

Ako postupovať

Farebný UV gél je dobré si stále poriadne premiešať. Na vymodelované nechty nanášame UV gél v tenkých vrstvách. Dbáme aby nezatiekol až na kožtičku. Farebný UV gél necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. V prípade že máte 9W UV lampu necháme tvrdnúť dlhšie 4-5 minúty. Vzniknutý výpotok neutierame. Nanesieme záverečný gél na vrátenie lesku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023