Blog

Krvavo červený UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID1793
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 36 kusov
UV gél určený na zdobenie i celoplošné maľovanie nechtov. Má krásnu krvavo červenú farbu, ktorá je vhodná v každom ročnom období. Nechať polymerizovať... Celý popis
Naša cena 3.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél určený na zdobenie i celoplošné maľovanie nechtov. Má krásnu krvavo červenú farbu, ktorá je vhodná v každom ročnom období. Nechať polymerizovať ho môžeme ako v UV lampe, tak aj v Dual lampe, kde doba vytvrdnutia je oveľa kratšia. Pri tvrdnutí gélu sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa javí ako nevytvrdnutý UV gél. Na záver, môžeme výpotok odstrániť čističom gélu.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

akciaHALLOWEEN

Farba na mliečnom tipe

Reálna farba UV gélu po vytvrdnutí. Gél je sýtej červenej farby. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Na nechty ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Pred nanášaním ho premiešajte. Lepkavosť po vytvrdnutí odstráňte čističom. 

farba

Zobrazenie farby aj hustoty gélu

UV gél je sýto červenej farby. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Môžete ho naniesť na celý necht alebo použiť iba na zdobenie. Tento odtieň červenej je ideálny na letné obdobie. Pred použitím gél premiešajte pomocou pomarančového drievka. Nanášajte ho plochým štetcom tak, aby nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane, odstráňte ho. Gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty, v 9W lampe 5 minút. Výpotok po uschnutí neutierajte, vytvorí sa tým väzba pre záverečnú vrstvu gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022