Blog

Hnedo fialový UV gél LONEL 101 5ml


ID1797
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 26 kusov
Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Má tmavú hnedú farbu. Gél je vhodný na zdobenie aj maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne tento hnedý... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Má tmavú hnedú farbu. Gél je vhodný na zdobenie aj maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne tento hnedý UV gél za 2 minúty, ale v Dual lampe až za neskutočných 30 až 60 sekúnd. Pri tvrdnutí sa na povrchu gélu vytvára lepkavý výpotok, ktorý odstránite čističom gélu. Aby sme dosiahli dokonalé prekrytie a sýtu farbu, nanesieme ho na necht minimálne v dvoch tenkých vrstvách.
farba fialová, hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba UV gélu

Gél pred použitím premiešajte a nanášajte ho v dvoch tenších vrstvách. Dbajte na to, aby nezatekal ku kožičke. Ak sa tak stane, odstráňte ho ešte pred vkladaním rúk do UV lampy. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavý povlak pomocou čističa gélu a buničiny. 

farba

Postup pri aplikácií UV gélu

Je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Pred nanesením UV gélu na necht je dobre ho rozmiešať pomocou štetca alebo kovového pera. Nanesieme ho na vopred vymodelový a upravený necht v tenkých vrstvách. Výpotok ktorý vznikol neutierame. Nanesený UV gél dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. UV gél zafixujeme vrchným leskom. Na záver nanesieme olejček na kožtičku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024