Blog

Fialovoružový UV gél LONEL 126 5ml


ID2681
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Gél bez glitrov a bez perlete. Vhodný aj na trvácne maľovanie gélových nechtov. Ako podklad použite podkladový UV gél, alebo 1-fázový UV gél. Po vytvrdnutí... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél bez glitrov a bez perlete. Vhodný aj na trvácne maľovanie gélových nechtov. Ako podklad použite podkladový UV gél, alebo 1-fázový UV gél. Po vytvrdnutí podkladu môžete naniesť farebný gél a nechať v lampe vytvrdnúť 2 minúty. Tak čírym gélom vymodelujte C-oblúk a po vytvrdnutí tejto vrstvy naneste záverečnú vrstvu pre lesk nechtov.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

Farba UV gélu po nanesení na tip

UV gél je sýtej fialovej farby. Má dobrú kryciu schopnosť. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca v dvoch vrstvách. Jednotlivé vrstvy UV gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Gél môžete použiť na maľovanie alebo zdobenie nechtov.

gel farba

Reálna farba tohto UV gélu

UV Gél pred nanesením na nechtové lôžko premiešajte pomocou štetca alebo kovového pera. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Na necht ho nanášame v tenkej vrstve. Dbáme aby nám nezatiekol. Následne každú vrstvu dáme do 36W UV lampy vytvrdnúť na 2 minúty. Vzniknutý výpotok na géle nezotierame. Ako záverečnú vrstvu nanesieme vrchný lak, lesk. Na kožtičku môžme naniesť olejček.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024