Blog

Cyklámenový UV gél LONEL 060 5ml


ID1796
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 13 kusov
Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Má ružovo fialový odtieň. UV gél vhodný ako na zdobenie a maľovanie, tak aj celoplošné zafarbenie... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Má ružovo fialový odtieň. UV gél vhodný ako na zdobenie a maľovanie, tak aj celoplošné zafarbenie nechtov. V 36W UV lampe vytvrdne tento cyklámenový UV gél 2 minúty. Ak chcete aby vytvrdol rýchlejšie, použite Dual lampu. Počas tvrdnutia sa na povrchu gélu vytvára lepkavý výpotok, ktorý môžeme z povrchu očistiť čističom gélu až úplne na záver, nie počas práce.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Zľava

UV gél po nanesení

Farba tohto gélu je sýta. Ideálna na letné zdobenie nechtov. UV gél nanášajte pomocou plochého štetca. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte. Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Pred použitím je potrebné gél premiešať. 

uv gel po naneseni

Postup pri nanášaní UV

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pred použitím si gél rozmiešajte kovovým perom alebo pomarančovým drievkom. Gél nanášajte v tenkých vrstvách opatrne, aby nezatiekol až na kožtičku. Ak sa tak stane, je potrebné nadbytočný gél odstrániť ešte pred vytvrdnutím. Každú vrstvu vkladajte do 36W UV lapmy na 2 minúty. Do 9W UV lampy na 4-5 minúty. Ako poslednú vrstvu nanesieme lesk. Prípadný výpotok z lesku očistíme cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024