Blog

Červeno ružový UV gél lady in red 17 5g


ID5507
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Farebný UV gél červenej farby s ružovým nádychom na zdobenie gélovej alebo akrylovej modeláže. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. UV gél tvrdne v UV... Celý popis
Bežná cena 4.29 €
Ušetríte 54% 2.30 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 19.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél červenej farby s ružovým nádychom na zdobenie gélovej alebo akrylovej modeláže. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. UV gél tvrdne v UV aj Dual lampe. Na nechty ho môžeme aplikovať buď tenkým štetcom a nechty ozdobiť alebo plochým štetcom a platničku celoplošne zafarbiť. Po vytvrdnutí, z gélu odstránime lepkavý film cleanerom.
farba červená
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
štítok Výpredaj

Červený UV gél 

UV gél nanášajte na vymodelované nechty v tenšej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu naneste znova. Je stredne hustý a jeho aplikácia je jednoduchá.

Farebný UV gél na nechty značky Silcare je červenej farby, bez trblietok a perlete. UV gél sa môže použiť počas modelovania alebo až na hotovú modeláž. Vhodný na zdobenie alebo celoplošné zafarbenie nechta. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Gél v 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty ale v DUAL lampe už za 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí je lepkavý.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024