Blog

Kamuflážny UV gél 5g

SILCARE

ID2153
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Maskovací hustý UV gél na prekrytie nechtového lôžka. Slúži aj na predĺženie lôžka, alebo na zjednotenie farby. Kamuflážny gél je vhodné použiť pri francúzskej... Celý popis
Bežná cena 3.99 €
Ušetríte 10% 0.40 €
Naša cena 3.59 €
Zľava platí do 30.10.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Maskovací hustý UV gél na prekrytie nechtového lôžka. Slúži aj na predĺženie lôžka, alebo na zjednotenie farby. Kamuflážny gél je vhodné použiť pri francúzskej manikúre. Môžete nechty predlžovať na šablónu. Má samovyrovnávaciu schopnosť. V UV lampe tvrdne 2 minúty a na povrchu sa vytvára výpotok. Gél pred použitím premiešajte špajlou.
výška 3 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba ružová, hnedá
štítok Zľava

Gél po vytvrdnutí

Tento UV gél je hustý a dobre sa s ním pracuje. Pri nanášaní nezateká. Nanášajte ho na nechty pomocou štetca a nechajte uschnúť v UV lampe. Je ideálny pri zdobení nechtov francúzskou manikúrou. Vhodný aj na predlžovanie na formy. Po vytvrdnutí ostáva na povrchu lepkavý povlak.

gel po vytvrdnuti

Kamuflážny gél na zakrytie nedostatkov a na predlžovanie nechtového lôžka. Aplikovať sa môže na prírodné, umelé nechty ale aj na šablónu. Je hustý a pri práci nesteká. Má samovyrovnávaciu schopnosť. Gél na necht nanesieme jednorázovo, alebo v tenkých vrstvách viac krát. Gél tvrdne v UV ale aj v DUAL lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021