Blog

Kamuflážny UV gél LONEL dark 5 ml

LONEL

ID3717
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Tmavší kamuflážny UV gél. Odtieň viac do hneda. Používa sa na prekrytie nechtového lôžka a zjednotenie farby nechtu. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Lepkavý... Celý popis
Bežná cena 3.49 €
Ušetríte 26% 0.90 €
Naša cena 2.59 €
Zľava platí do 03.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavší kamuflážny UV gél. Odtieň viac do hneda. Používa sa na prekrytie nechtového lôžka a zjednotenie farby nechtu. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Lepkavý výpotok odstránite čističom gélu, cleanerom.
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
farba ružová, hnedá
objem 5 ml
štítok Zľava

Odtiene kamuflážnych gélov

Kamuflážny gél cover, dark a light. Farebný rozdiel medzi jednotlivými kamuflážnymi gélmi, pre lepšiu voľbu odtieňa. Cover má nádych do ružova, light je s nádychom do marhuľovej a dark má nádych do hneda.

odtiene gélu

 

Krytie UV gélu

UV gél je stredne krycí. Nanášajte ho v dvoch až troch vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Pred nanášaním gél premiešajte.

krytie

Hustota a farba kamuflážneho UV gélu

Svetlý telový UV gél nanesený na mliečnom podklade

Tento gél môžete použiť ako farebný na celú plochu nechta, alebo ak máte svetlejšie lôžka, tak ho môžete využiť aj ako kamuflážny gél pri francúzskej manikúre. Gél je stredne krycí, mliečny. Pred aplikáciou ho opatrne premiešajte. Na necht ho nanášajte v 2-3 tenkých vrstvách. V 4-žiarovkovej UV lampe tvrdne 2 minúty, ale ak máte 1-žiarovkovú lampu tak v nej vytvrdne za 4-5 minút. Lepkavý výpotok neutierajte, pretože vytvára väzbu s ďalšou vrstvou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022