Blog

Kamuflážny UV gél LONEL Cover 50 ml

LONEL

ID5096
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 14 kusov
Prirodzene telový UV gél. Určený na zjednotenie a prekrytie farby nechtového lôžka pri francúzskej manikúre. Je vhodný aj na babyboomer nechty. Svojou... Celý popis
Naša cena 16.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Prirodzene telový UV gél. Určený na zjednotenie a prekrytie farby nechtového lôžka pri francúzskej manikúre. Je vhodný aj na babyboomer nechty. Svojou hustotou sa radí medzi stredne husté až husté gély. Vďaka jeho prirodzenej farbe je veľmi obľúbený. PO nanesení je nutné nechať ho 2 minúty vytvrdnúť v UV lampy. Je vhodný aj do DUAL lampy. Čas tvrdnutia tu však závisí od sily lampy a od hrúbky naneseného gélu. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára výpotok, ktorý nemusíte utierať a vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou.
šírka 5.5 cm
výška 4 cm
dĺžka 5.5 cm
farba ružová, hnedá
objem 50 ml

UV gél na modelovanie gélových nechtov. Má telovú, kamuflážnu farbu, odtieň cover. Je stredne hustý. Na necht ho nanášame za pomoci štetca, alebo kovového pera. Spôsob nanášania je u každého individuálny. Gélom vieme vytvoriť dokonalé nechtové lôžko, zakryť nedostatky, ozdobiť, alebo vymodelovať celý necht. Je možné ho nechať vytvrdnúť v UV lampe alebo DUAL lampe. Pri polymerizácii gélu sa vytvorí lepkavý výpotok, ktorý ak je potrebné odstránime cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021