KnitPro Symfonie Wood drevený tuniský háčik

ID7213

KnitPro Symfonie tuniský háčik z dreva s možnosťou pripojenia lanka. Hladký povrch, krásny vzor a ostrá špička. Dostupný vo veľkostiach 3–8 mm. Celý popis

Naša cena 5.63 €
Uvedené ceny sú s DPH (23%)
KnitPro Symfonie tuniský háčik z dreva s možnosťou pripojenia lanka. Hladký povrch, krásny vzor a ostrá špička. Dostupný vo veľkostiach 3–8 mm.
zloženie drevo
dĺžka 15 cm

KnitPro Symfonie Wood tuniský háčik – drevený háčik s možnosťou predĺženia pomocou lanka

KnitPro Symfonie Wood tuniský háčik je ideálny nástroj pre všetkých, ktorí milujú tuniské háčkovanie. Vyrobený z odolného viacvrstvového brezového dreva, ktoré prešlo tepelnou úpravou, brúsením a leštením, ponúka hladký a jemný povrch, po ktorom sa priadza ľahko kĺže bez zachytávania, ale zároveň nešmýka. Háčik má typický farebný Symfonie dizajn – elegantný vzor s unikátnym vzhľadom pre každý kus. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť zaručujú pohodlné držanie aj pri dlhšom háčkovaní. Vďaka šrubovaciemu závitu je možné háčik kombinovať s akýmkoľvek lankom KnitPro, čo umožňuje vytvoriť si dĺžku presne podľa potreby projektu. Lanká a spojky sa predávajú samostatne. Dostupný vo veľkostiach od 3 mm do 8 mm, čo pokrýva široké spektrum priadzí. Kovové časti háčika neobsahujú nikel, takže sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Vlastnosti produktu:

  • Materiál: viacvrstvové brezové drevo
  • Povrch: lakovaný, hladký, leštený
  • Dizajn: farebný vzor Symfonie
  • Veľkosti na výber: 3 mm – 8 mm
  • Spoj: šrubovací závit na lanko (kompatibilný s KnitPro lankami)
  • Voliteľná dĺžka – podľa pripojeného lanka
  • Ľahký a ergonomický tvar – ideálny aj na dlhú prácu
  • Bez obsahu niklu

Použitie:

  • vhodný na tuniské háčkovanie šálov, diek, topov, vreciek či vzorov
  • ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých
  • možnosť prispôsobiť dĺžku háčika pomocou lanka
  • skvelý doplnok do sady KnitPro vymeniteľných nástrojov