Blog

Zlatohnedý akryl Arkone s glitrami 7 ml

ARKONE

ID4525
ARKONE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 42 kusov
Akrylový prášok sa po zmiešaní s liquidom zmení na tmavší. Namočte štetec do akryl liquidu a následne do akrylu. So vzniknutou guľôčkou môžete pracovať.... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový prášok sa po zmiešaní s liquidom zmení na tmavší. Namočte štetec do akryl liquidu a následne do akrylu. So vzniknutou guľôčkou môžete pracovať. Akryl je vhodný na 3D zdobenie, ale môžete ho pokojne použiť aj na francúzsku manikúru, alebo na jednofarebné nechty. Po vymodelovaní nechajte nechty vyschnúť voľne na vzduchu.
farba zlatá, hnedá
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Zdobenie akrylom

Akrylový púder krásnej zlatohnedej farby s jemnými farebnými glitrami na vašich nechtoch zažiari. Je vhodný na rôzne 3D zdobenia, alebo na pokrytie celého nechtu. Aby ste s ním mohli pracovať, je nutné zmiešať ho s acrylic liquidom. Takto vzniknutú hmotu, roztláčaním nanášajte na necht pomocou štetca. Pracujte s ním rýchlo, pretože schne na vzduchu. Pre vrátenie lesku použite vrchný lak.

Zdobenie akrylom

Hnedo zlatý akryl, ktorý obsahuje jemné farebné glitre. Farba prášku je svetlo hnedá, ale spojením s liquidom sa zmení na tmavšiu hnedo zlatú farbu. Vytvorenú akrylovú hmotu aplikujeme na vopred upravený necht pomocou štetca. Je dôležité mať štetec s prírodným vlasom, pretože to uľahčí a zrýchli modelovanie nechtov. Akryl modelujeme rýchlo, pretože schne na vzduchu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022