Blog

  1. fólie na nechty (110)
  2. Červená pruhovaná fólia 120 cm

Červená pruhovaná fólia 120 cm


ID5423
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 15 kusov
Celoplošná transfer fólia s tenkými červenými a bielymi prúžkami, ktoré sú oživené hrubším strieborným holografickým pásikom. Fólia sa používa spolu s... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Celoplošná transfer fólia s tenkými červenými a bielymi prúžkami, ktoré sú oživené hrubším strieborným holografickým pásikom. Fólia sa používa spolu s transfer lepidlom, alebo s gélom na transfer fólie. Ak použijete lepidlo, je potrebné naniesť ho v tenkej vrstve a počkať kým zaschne, tak pritlačte fóliu a strhnite. vzor prelakujte. V prípade použitia gélu na fólie, je potrebné neniesť gél, a dať ho do lampy vytvrdnúť. Do lepkavého výpotku potom otlačte fóliu a zdobenie pretrite gélom. V balení je fólia s rozmerom 4 x 120 cm.
farba červená, strieborná
šírka 4 cm
dĺžka 120 cm

Fólia na nechty červenej farby s pruhmi. Jej aplikácia na necht je veľmi rýchla a jednoduchá. Aby sme vzor dôkladne otlačili, budeme potrebovať špeciálne lepidlo a aplikátor. Ako prvé nanesieme lepidlo v tenkej vrstve na vopred pripravený necht. Lepidlo musíme nechať dobre uschnúť, aby sa vzor dobre otlačil. Ak je farba lepidla transparentná, priložíme fóliu a aplikátorom pritlačíme. Zvyšok fólie odstránime rýchlym pohybom. Hotové zdobenie prelakujeme leskom alebo finishom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022