Blog

Tender mauve High light LED gél 4g

SILCARE

ID4459
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 22 kusov
Staro fialový LED gél s jemným telovým nádychom. Je skvelý, pretože v LED lampe veľmi rýchlo tvrdne. Postačí nechať ho tam 30 až 60 sekúnd. Takýto gél... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Staro fialový LED gél s jemným telovým nádychom. Je skvelý, pretože v LED lampe veľmi rýchlo tvrdne. Postačí nechať ho tam 30 až 60 sekúnd. Takýto gél vám ušetrí veľa času. Na modeláciu ho nanášajte v tenkých vrstvách a po vytvrdnutí neodstraňujte lepkavosť. Tá vytvorí väzbu s ďalšími vrstvami. Zdobenie je potrebné zafixovať vrchným LED gélom, ktorý vráti nechtom lesk.
farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Gél po vytvrdnutí

Farba tohto gélu je po uschnutí fialová. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Na jeho aplikáciu použite plochý štetec a nanášajte ho tak, aby nezatekal. Pri zatečení si pomôžte pomarančovým drievkom a gél z kožičky odstráňte. Použite aspoň dve farebné vrstvy. Výhodou LED gélu je rýchle tvrdnutie v LED lampe, 30-60 sekúnd. V UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty. Na záver nechty pretrite vrchným gélom. 

gel po vytvrdnuti

Má staro fialovú farbu, ktorá je v súčastnosti veľmi in. LED gél môžeme použiť na celoplošné zafarbenie nechtu alebo len na špičku a zdobenie. Aplikovať ho môžeme počas modelovania alebo až na hotové nechty. Jeho výhodou je rýchle vytvrdnutie v LED alebo Dual lampe, a to za 30 až 60 sekúnd. Dĺžka tvrdnutia záleží od výkonu danej lampy.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022