Návody a inšpirácie

Tangerine tango High light LED gél 4g


ID4453
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 26 kusov
Ohnivo červený LED gél, určený na rýchle vytvrdnutie v LED lampe. Nanášajte ho na gélovú modeláciu v tenkej vrstve a nechajte v LED lampe alebo dual lampe... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 16.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ohnivo červený LED gél, určený na rýchle vytvrdnutie v LED lampe. Nanášajte ho na gélovú modeláciu v tenkej vrstve a nechajte v LED lampe alebo dual lampe vytvrdnúť 30 až 60 sekúnd. Čas tvrdnutia závisí od výkonu lampy. Môžete ho použiť aj do UV lampy, len čas tvrdnutia bude v tomto prípade 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvorí lepkavá vrstva, ktorú neutierajte, lebo vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Farba LED gélu

Sýty červený LED gél. Môžete ho nanášať na celú plochu nechtov alebo využiť iba na zdobenie. Je stredne hustý a nanášanie je úplne jednoduché. Použite na to plochý štetec na gél. Gél nanášajte na nechty v dvoch tenkých vrstvách, pričom každú z nich necháte vytvrdnúť v lampe. LED gély vytvrdnú v LED alebo UV lampe. Doba tvrdnutia v LED lampe je kratšia. Tvrdnutie trvá 30-60 sekúnd. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty. 

farba led gelu

LED gél červenej farby má veľmi dobrú pigmentáciu. Je stredne hustý a dobre sa nanáša na necht. Vďaka silnej pigmentácii ho postačí na necht naniesť jeden maximálne dva krát. Jeho výhoda je, že rýchlo vytvrdne v LED alebo DUAL lampe. Zvyčajne vytvrdne za 30 až 60 sekúnd. Záleží to od výkonu danej lampy. Na necht ho aplikujeme maximálne v 2 vrstvách.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024