Návody a inšpirácie

Sunkissed High light LED gél 4g


ID4451
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 38 kusov
Lososový LED gél na gélové nechty, vyššej kvality. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Je vhodný do LED lampy, v ktorej rýchlo vytvrdne a to už za 30 až 60... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 15.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Lososový LED gél na gélové nechty, vyššej kvality. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Je vhodný do LED lampy, v ktorej rýchlo vytvrdne a to už za 30 až 60 sekúnd. Čas tvrdnutia závisí od výkonu lampy. Aplikujte ho na gélový podklad, čiže nie priamo na prirodzený necht. Vzniknutú lepkavosť nie je potrebné utierať, aby vytvorila väzbu s ďalšou vrstvou. LED gél vytvrdne aj v dual lampe za krátky čas, no použitím UV lampy je čas tvrdnutia 2 minúty.
farba ružová, oranžová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Farba po vytvrdnutí

Farba tohto LED gélu je výrazná lososová. Gél nanášajte na nechty pomocou plochého štetca tak, aby nezatekal. Ak zatečie, odstráňte ho pomarančovým drievkom a až tak vložte ruky do lampy. Používajte ho v dvoch tenkých vrstvách a každú z nich nechajte vytvrnúť. Tvrdne v LED ale aj v UV lampe. V LED lampe je tvrdnutie rýchlejšie. Trvá to 30-60 sekúnd. V UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty. 

farba po vytvrdnuti

Je veľmi dobre pigmentovaný a stredne hustý. LED gél má lososovú farbu. Tvrdne v LED alebo DUAL lampe po dobu 30 až 60 sekúnd. Dĺžka tvrdnutia záleží od sily lampy. LED gél dobre kryje, preto nie je potrebné ho aplikovať vo veľkom množstve. Používame ho počas modelovania na špičku nechtu alebo až na vytvorenú modeláž celoplošne.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024