Blog

Provocative pink High light LED gél 4g


ID4457
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 32 kusov
Malinovo ružový sýty LED gél s dobrou krycou schopnosťou. Jeho veľkou výhodou je, že tvrdne veľmi rýchlo, ale len v LED lampe alebo v dual lampe. Nanášajte... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 17.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Malinovo ružový sýty LED gél s dobrou krycou schopnosťou. Jeho veľkou výhodou je, že tvrdne veľmi rýchlo, ale len v LED lampe alebo v dual lampe. Nanášajte ho na modeláciu v tenkých vrstvách a v lampe nechajte 30 až 60 sekúnd. Čas závisí od výkonu lampy. Lepkavý povlak po vytvrdnutí neutierajte, pretože vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou, ktorú nanesiete.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Reálna farba po vytvrdnutí

LED gél malinovej farby. Stredne hustý, jeho nanášanie je jednoduché. Na nechty ho naneste plochým štetcom, ktorý je na to určený. Dbajte na to, aby nezatekal ku kožičke. Ak sa tak stane, gél odstráňte pomarančovým drievkom. Aby gél na nechtoch uschol, je potrebné vložiť ruky do LED alebo UV lampy.  V LED lampe vytvrdne za 30-60 sekúnd. V UV lampe je doba tvrdnutia dlhšia, 2 minúty.

realna farba po vytvrdnuti

LED gél má letnú ružovo malinovú farbu. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Aplikujeme ho pomocou plochého štetca na vopred vymodelovaný necht vtedy, ak chceme necht zafarbiť celoplošne. Vďaka dobrej pigmentácii ho postačí naniesť v 1 až 2 tenkých vrstvách. LED gél vytvrdne v LED alebo DUAL lampe za 30 až 60 sekúnd. Dĺžka tvrdnutia záleží od výkonu lampy. V UV lampe tento LED gél vytvrdne, no čas je dlhší a to až 2 minúty.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024