Návody a inšpirácie

Proper pink High light LED gél 4g


ID4456
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 23 kusov
Sýty ružový LED gél, ktorý super rýchlo tvrdne v LED lampe alebo v dual lampe. Je dobre krycí, ale odporúčame ho nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Každá... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 19.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýty ružový LED gél, ktorý super rýchlo tvrdne v LED lampe alebo v dual lampe. Je dobre krycí, ale odporúčame ho nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Každá vrstva musí ísť do lampy na 30 až 60 sekúnd. Tvrdnutím sa na povrchu nechtov vytvára lepkavá vrstva, ktorá poslúži ako väzba s ďalšou nanesenou vrstvou. Zdobenie na záver pretrite záverečnou vrstvou LED gélu.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Farba LED gélu po uschnutí

LED gél sýtej ružovej farby. Je stredne hustý a jeho aplikácia je jednoduchá. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca opatrne, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte pomarančovým drievkom ešte pred vytvrdnutím. Tento gél tvrdne v LED lampe ale aj v UV lampe. V LED lampe je doba tvrdnutia 30-60 sekún. V UV lampe je tvrdnutie LED gélu dlhšie, a to 2 minúty.

farba led gelu po uschnuti

Sýto ružový LED gél ideálny v letnom období na spestrenie a oživenie nechtov. Vďaka svojej veľmi silnej pigmentácii ho postačí aplikovať v jednej maximálne dvoch tenkých vrstvách. Na vzniknutú modeláž ho aplikujeme pomocou štetca s prírodným vlasom alebo pomarančovým drievkom. LED gél po vytvrdnutí v LED alebo DUAL lampe zanechá na svojom povrchu lepkavý film, ktorý vieme odstrániť pomocou cleanera.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024