Návody a inšpirácie

Pretty in pink High light LED gél 4g


ID4454
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 30 kusov
Svetlý ružový LED gél a jemným oranžovým nádychom, vytvára krásnu pastelovú marhuľovú farbu. Jeho veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie v LED lampe, alebo... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 15.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlý ružový LED gél a jemným oranžovým nádychom, vytvára krásnu pastelovú marhuľovú farbu. Jeho veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie v LED lampe, alebo v dual lampe. Ak máte takúto lampu, LED gél v nej vytvrdne za 30 až 60 sekúnd. Ak máte len UV lampu tak čas tvrdnutia bude 2 minúty. Tento LED gél aplikujte na modeláž v tenkých vrstvách. Vrstvy môžete opakovať, no každú je nutné dať do lampy vytvrdnúť. Lepkavý povlak neutierajte, aby mohol vytvoriť väzbu medzi vrstvami.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Farba gélu na nechte

LED gél svetlej ružovej farby. Vhodný na zafarbenie celej plochy nechtov ale aj na rôzne zdobenia. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho na nechty plochým štetcom v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Každú z nich nechajte vytvrdnúť. V LED lampe 30-60 sekúnd a v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí výpotok neutierajte a nechty zafixujte vrchným gélom. 

farba na nechte

Pastelovo ružový LED gél, ktorý vytvrdne za veľmi krátku dobu (30 až 60 sekúnd) v LED alebo DUAL lapme. V UV lampe tento LED gél vytvrdne, no trvá to dlhšie a to až 2 minúty. Na necht ho aplikujeme v tenučkej vrstve 1 až 2 krát. Je silne pigmentovaný s vysokou krycou schopnosťou. Využiť ho môžeme ako na zdobenie, tak aj na celoplošné zafarbenie nechtu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024