Návody a inšpirácie

Natural grey High light LED gél 4g


ID4463
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 39 kusov
Sivý LED gél, ktorý extra rýchlo tvrdne v LED lampe, alebo aj v dual lampe. Čas tvrdnutia je len 30 až 60 sekúnd. Záleží to od výkonu danej lampy. Používa... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 16.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sivý LED gél, ktorý extra rýchlo tvrdne v LED lampe, alebo aj v dual lampe. Čas tvrdnutia je len 30 až 60 sekúnd. Záleží to od výkonu danej lampy. Používa sa ako klasický farebný gél. Takže ho aplikujte na vymodelované nechty, a tak vložte do lampy. Po vytvrdnutí môžete vrstvu zopakovať a lepkavosť neutierajte. LED gély sú ideálne na rýchle robenie gélových nechtov. Ušetríte s nimi more času.
farba sivá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Výpredaj

Skutočná farba po nanesení

LED gél svetlej sivej farby. Je stredne hustý a jednoducho sa nanáša. Na aplikáciu použite plochý štetec a dbajte na to, aby gél nezatekal. Na nechty ho naneste v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v lampe. V LED lampe 30-60 sekúnd a v UV lampe 2 minúty. Ako poslednú, záverečnú vrstvu, naneste na nechty číry gél a až po vytvrdnutí tejto vrstvy odstráňte výpotok. 

skutocna farba po naneseni

Farebný LED gél jemnej pastelovo sivej farby. LED gél aplikujeme na hotovú modeláž alebo počas modelovania. Môžeme ho aplikovať na špičku nechtu, zdobenie alebo na celoplošné zafarbenie nechtu. Vytvrdne v LED alebo DUAL lampe za veľmi krátky čas, čo je 30 sekúnd. V UV lampe tento farebný gél vytvrdne, ale čas je podstatne dlhší a to až 2 minúty. Je silne pigmentovaný, vďaka čomu dobre kryje, a preto ho postačí naniesť v tenkej vrstve maximálne 2 krát.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024