Blog

Luxury lavender High light LED gél 4g


ID4460
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 6 kusov
Tmavý telový LED gél, ktorý veľmi rýchlo vytvrdne v LED lampe, alebo v dual lampe. Pre dostatočné vytvrdnutie, potrebujete nechty nechať v lampe 30 až... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavý telový LED gél, ktorý veľmi rýchlo vytvrdne v LED lampe, alebo v dual lampe. Pre dostatočné vytvrdnutie, potrebujete nechty nechať v lampe 30 až 60 sekúnd. Čas závisí od výkonu lampy. Gél odporúčame nanášať v tenších vrstvách a každú z nich je nutné dať vytvrdnúť. Lepkavý povlak neodstraňujte, aby mohol vytvoriť väzbu s ďalšou vrstvou. Tento rýchlo tvrdnúci gél vám pri práci ušetrí čas. Je vhodný na gélovú, alebo akrylovú modeláž.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Gél v dvoch vrstvách

Príjemná farba tohto LED gélu pôsobí na nechtoch elegantne. Je stredne hustý. Jeho nanášanie je jednoduché. Na nechty ho aplikujte pomocou plochého štetca a dbajte na to, aby nezatekal ku kožičke. Zatečený gél odstráňte. LED gél tvrdne v LED lampe 30-60 sekúnd no v UV lampe sa doba tvrdnutia predĺži na 2 minúty. 

gel v dvoch vrstvach

Farebný LED gél s príjemnou tmavo telovou farbou. Nechty zafarbené týmto gélom pôsobia luxusne a decentne. LED gél je silno pigmentovaný s dobrou krycou schopnosťou. Vďaka svojej konzistencii sa dobre nanáša. V LED lampe a DUAL lampe vytvrdne za 30 až 60 sekúnd. V UV lampe tento LED gél tvrdne rovnako dlho ako klasické gély, a to 2 minúty.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023