Blog

Kamuflážny High light LED gél 15g

SILCARE

ID4448
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 38 kusov
Telový cover gél na gélové nechty. Určený do LED lámp. Je vhodný na prekrytie a farebné zjednotenie nechtového lôžka. Francúzska manikúra tak bude pôsobiť... Celý popis
Bežná cena 8.99 €
Ušetríte 22% 2.00 €
Naša cena 6.99 €
Zľava platí do 09.12.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Telový cover gél na gélové nechty. Určený do LED lámp. Je vhodný na prekrytie a farebné zjednotenie nechtového lôžka. Francúzska manikúra tak bude pôsobiť oveľa čistejšie a profesionálne. Na nechty nanášajte v tenších vrstvách a v LED lampe nechajte tvrdnúť 30 až 60 sekúnd. Čas tvrdnutia závisí od hrúbky nanesenej vrstvy a od sily LED lampy. Lepkavý povlak, ktorý vznikne pri tvrdnutí neutierajte, pretože vytvára väzbu s ďalšími vrstvami.
farba ružová, hnedá
šírka 5.5 cm
výška 4 cm
dĺžka 5.5 cm
štítok Zľava

Reálna farba gélu po uschnutí

Kamuflážny UV gél je ideálny na prekrytie nedokonalosti alebo predĺženie nechtového lôžka. Nanášajte ho plochým štetcom tak, aby nezatekal. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Tvrdne v LED lampe ale aj v UV lampe. Doba tvrdnutia tohto gélu je v LED lampe 30-60 sekúnd, zatiaľ čo v UV lampe je tvrdnutie LED gélu dlhšie a to 2 minúty. 

realna farba gelu po uschnuti

Hustota LED gélu je stredne hustá, a preto sa nanáša na necht ľahko. Gél nesteká, ale je potrebné si dať na to pozor. Na necht ho nanesieme pomocou plochého štetca alebo kovového pera. Slúži na zakrytie farebných zmien a na predĺženie nechtového lôžka. Gél vytvrdne v LED lampe aj v UV lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021