Blog

Forever pink High light LED gél 4g

SILCARE

ID4455
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Svetlý ružový LED gél, ktorého veľkou výhodou je super rýchle tvrdnutie v LED alebo v dual lampe. Čas tvrdnutia v týchto lampách je 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlý ružový LED gél, ktorého veľkou výhodou je super rýchle tvrdnutie v LED alebo v dual lampe. Čas tvrdnutia v týchto lampách je 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý, no netreba sa ľakať. Je to výpotok, ktorý vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu. Farebný gél nanášajte na modeláž v tenkých vrstvách, ktoré môžete zopakovať.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Farba LED gélu po nanesení

LED gél svetlej ružovej farby vaše nechty krásne rozžiari. Na nechty ho naneste v tenkej vrstve aspoň dvakrát. Nanášajte ho plochým štetcom. Dbajte na to, aby nezatekal. Ak sa tak stane, zatečený gél odstráňte pomarančovým drievkom. Tento gél tvrdne v LED alebo UV lampe. V LED lampe je tvrdnutie kratšie, 30-60 sekúnd a v UV lampe 2 minúty. 

farba led gelu po naneseni

LED gél jemnej pastelovo ružovej farby. Nanášame ho na necht plochým prírodným štetcom v tenučkej vrstve. Vrstvy môžeme opakovať aj viac krát, ale vďaka vysokej pigmentácii gélu to nie je potrebné. Nanesený LED gél necháme vytvrdnúť v LED alebo DUAL lampe 30 až 60 sekúnd. Dĺžka tvrdnutia záleží od výkonu danej lampy. V UV lampe LED gél vytvrdne, no čas tvrdnutia je 2 minúty.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022