Blog

Bronze treasure High light LED gél 4g

SILCARE

ID4458
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Hnedo červený LED gél, ktorý veľmi rýchlo tvrdne v LED lampe aj v dual lampe. Keďže je dostatočne pigmentovaný, nanášajte ho na modeláciu v tenkých vrstvách.... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Hnedo červený LED gél, ktorý veľmi rýchlo tvrdne v LED lampe aj v dual lampe. Keďže je dostatočne pigmentovaný, nanášajte ho na modeláciu v tenkých vrstvách. Každú nanesenú vrstvu nechajte vytvrdnúť v lampe. Vzniknutú lepkavosť z povrchu neodstraňujte, aby mohla vytvoriť väzbu s ďalšou vrstvou. Na záver zdobenie zafixujte čírym LED gélom.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Skutočná farba gélu

Farba gélu po vytvrdnutí je hnedo červená. Gél aplikujte aspoň v dvoch vrstvách, pričom každú z nich necháte vytvrdnúť v lampe. Naneste ho pomocou plochého štetca. Ak gél zatečie počas nanášania ku kožičke, odstráňte ho ešte pred vložením ruky do lampy. LED gél tvrdne v LED ale aj v UV lampe. Výpotok po uschnutí gélu neutierajte a nechty pretrite vrchnou vrstvou. 

skutocna farba gelu

 

LED gél tmavo hnedej až červenej farby má veľmi dobrú pigmentáciu. Je stredne hustý a dobre sa nanáša na necht. Vďaka silnej pigmentácii ho postačí na necht naniesť jeden maximálne dva krát. Jeho výhoda je, že rýchlo vytvrdne v LED alebo DUAL lampe. Zvyčajne vytvrdne za 30 až 60 sekúnd. Záleží to od výkonu danej lampy. Na necht ho aplikujeme maximálne v 2 vrstvách.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022